Калуський трубний завод

ТОВ «Калуський трубний завод» (КаТЗ) є дочірнім підприємствам Групи Радіус Системз (Radius Systems Ltd), лідера британського ринку полімерних трубопровідних систем і одного з найбільших виробників пластикових труб і з’єднувальної  арматури в Європі і на пострадянському просторі. Також до Групи Радіус Системз входять керуюча заводом компанія ТД «Євротрубпласт» і ТОВ «Рубіжанський трубний завод».

 

Калуський трубний завод Калуський трубний завод

 

Основна мета створення КаТЗ – задоволення попиту в якісній полімерної трубної продукції в західних регіонах України.

Рішення про будівництво у Калуші трубного заводу прийшлося на початок 2008 року, коли високе зростання темпів будівництва нових і реконструкції застарілих інженерних комунікацій, зумовило в Україні підвищений попит на пластикову трубну продукцію. З багатьох міст західної України Калуш був обраний не випадково. Одним з видів продукції КаТЗ повинні були стати труби із суспензійного полівінілхлориду, і з точки зору транспортування сировини розташування заводу дуже вдале – у безпосередній близькості до вітчизняного виробника С-ПВХ – компанії «Карпатнафтохім».

Калуський трубний завод розмістився на площі 9 гектарів. Тут розташовані три цехи з виробництва пластикових труб, дві адміністративні будівлі, критий склад сировини, а також обладнаний майданчик для зберігання готової продукції загальною площею 6 гектарів.

КаТЗ - Калуський трубний завод КаТЗ - Калуський трубний завод

КаТЗ КаТЗ

 

Підприємство було побудовано протягом одного року, і вже у другому кварталі 2009-го почалося серійне виробництво поліетиленових труб для напірного водопостачання. На КаТЗ виробляються поліетиленові водопровідні труби діаметром від 20 до 450 мм відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-151:2009 «Труби з поліетилену для подачі холодної води».

У 2010 році була здійснена постановка на виробництво поліетиленових труб для газопостачання діаметром від 20 до 400 мм згідно з ДСТУ Б В.2.7-73-98 «Труби поліетиленові для подачі горючих газів».


Наступним етапом розвитку КаТЗ стало освоєння виробництва труб з суспензійного полівінілхлориду для напірного водопостачання та зовнішньої каналізації. У другому кварталі 2010 року на підприємстві були випущені перші партії ПВХ труб. Зараз на двох екструзійних лініях на заводі виробляються труби з ПВХ-С діаметром від 90 до 400 мм.

 

виробництво труб Виробництво труб

 

ПВХ труби для напірного водопостачання виробляються відповідно до ДСТУ Б В.2.7-141:2007 «Труби з непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для холодного водопостачання. Технічні умови».

ПВХ труби для зовнішньої каналізації випускаються відповідно до ДСТУ Б В.2.5-32:2007 «Труби безнапірні з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації будинків і споруд та кабельної каналізації».

 

У 2014 році розпочато виробництво обсадних труб з ПВХ з трапецеїдальною різьбою діаметром від 90 до 225 мм. Вони виготовляються відповідно до вимог ТУ У В.2.7-22.2-35615975-002:2013. «Труби та корпуси фільтрів із трапецеїдальною різьбою з непластифікованого полівінілхлориду для свердловин. Технічні умови». Діапазон діаметрів таких труб: 90-225 мм.

КаТЗ виробляє й таку затребувану продукцію, як поліетиленові технічні труби. Вони застосовуються в зовнішніх та внутрішніх інженерних мережах, безнапірній каналізації, трубопроводах технічного водопостачання, для поливу в сільському господарстві, як захисні футляри для мереж зв'язку тощо. Технічні ПЕ труби виробляються відповідно до вимог ТУ У В.2.7-25.2-32926466-003:2006 «Труби з поліетилену технічні різного призначення».

Продукція, що випускається на Калуському трубному заводі, проходить всі необхідні випробування у власній заводській випробувальній лабораторії, одній з найбільш оснащених на сьогоднішній день лабораторії з перевірки поліетиленових труб в Україні.

Випробувальна лабораторія КаТЗВипробувальна лабораторія КаТЗ

Уся трубна продукція КаТЗ сертифікована. На підприємстві впроваджена і безперервно удосконалюється інтегрована система менеджменту відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001-2011 та ДСТУ Р ІСО 14001-2008.

Для зручності клієнтів, мінімізації транспортних витрат та скорочення термінів поставки на складських площах КаТЗ розміщена вся номенклатура продукції, пропонованої торговим домом «Євротрубпласт» – труби для водопостачання і каналізації діаметром до 1200 мм, для газопостачання діаметром до 630 мм, уся гама фітингів, комплектуючих і зварювального обладання.

 

Калушский трубный завод © 2008 - 2022

Developer: O. Protchenko.